různí autoři - Konvolut 3 prací

1x Olej na kartonu, 1x kombinovaná technika, 1x kresba, od 14x9 cm do 37x20 cm. Signovány. 1x nerámováno, 1x pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: 1x sklo praské. Mírně poškozeno.

různí autoři
103160. Konvolut 3 prací
Dražba ukončena:01.10.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 01.10.2023 19:26:49 9294