1x Olej na kartonu, 1x kombinovaná technika, 1x kresba, od 14x9 cm do 37x20 cm. Signovány. 1x nerámováno, 1x pasparta, sklo, 1x rám, sklo.
Pozn.: 1x sklo praské. Mírně poškozeno.