různí autoři - Konvolut 3 olejomaleb

1x olej na plátně, 2x olej na kartonu, od 36x26 cm do 40x62 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
74963. Konvolut 3 olejomaleb
Dražba ukončena:27.03.2022 20:57:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč