různí autoři - Konvolut 2 olejomaleb

Olejomalby, 23x30 cm a 59x82 cm. 1xsignatura nečitelná. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
82295. Konvolut 2 olejomaleb
Dražba ukončena:07.08.2022 20:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.08.2022 16:16:26 10751