různí autoři - Konvolut 13 olejomaleb

Olejomalby, od 10x15 cm do 100x50 cm. Většina signována. 9x rámováno. 2x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Pouze osobní odběr Praha, Brno.

různí autoři
92370. Konvolut 13 olejomaleb
Dražba ukončena:26.03.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč