Rudolf Zich - Krajina

Olej na sololitu, 53x87 cm. Signováno vpravo dole R. Zich 79. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 100 Kč.

35122. Krajina
Dražba ukončena:25.09.2019 20:20:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč