Rudolf Žebrok - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 68 cm

Kombinované techniky, od 13x49 cm do 27x39 cm. Monogramovány vpravo dole RŽ. Rámy, pasparty, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1915 – 1984
Malíř polské národnosti, žijící na Těšínsku.
Autodidakt, školil se u malíře F. Svidra. Vynikal zvláště v technikách akvarelu a kvaše, tvořil v realistickém stylu, úspěch měly jeho žánrové náměty (výstavy v Jízdárně Pražského hradu).

104385. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:08.10.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.10.2023 19:38:48 9294