Rudolf Vácha - Portrétní studie

Kresba, 50x34 cm. Signováno vpravo dole R. Vácha 1919. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1860 - 1939
Narodil se v Hluboké nad Vltavou. Studoval na vídeňské AVU, v Mnichově u prof. Gysise a v Paříži u prof. Rixense. Francie se stala jeho druhou vlastí a žil tam čtvrt století. Stal se malířem vysoké pařížské společnosti. Navracel se i do Prahy, kde se také věnoval portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

21581. Portrétní studie
Dražba ukončena:28.06.2018 21:29:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč