Olej na plátně fixováném na kartonu, 31x23 cm. Signováno vpravo dole R. Vácha. Rámováno.
Nejdelší strana: 37 cm
o autorovi: 1860 - 1939
Narodil se v Hluboké nad Vltavou. Studoval na vídeňské AVU, v Mnichově u prof. Gysise a v Paříži u prof. Rixense. Francie se stala jeho druhou vlastí a žil tam čtvrt století. Stal se malířem vysoké pařížské společnosti. Navracel se i do Prahy, kde se také věnoval portrétům.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.