Rudolf Vácha - Portrét vojáka

Olej na plátně fixováném na kartonu, 31x23 cm. Signováno vpravo dole R. Vácha. Rámováno.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1860 - 1939
Narodil se v Hluboké nad Vltavou. Studoval na vídeňské AVU, v Mnichově u prof. Gysise a v Paříži u prof. Rixense. Francie se stala jeho druhou vlastí a žil tam čtvrt století. Stal se malířem vysoké pařížské společnosti. Navracel se i do Prahy, kde se také věnoval portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

120723. Portrét vojáka
Dražba ukončena:28.07.2024 21:02:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč