Rudolf Vácha - Motiv z Nantes

Pastel, 50x37 cm. Signováno vpravo dole R. Vácha. Rámováno.

o autorovi: 1860 - 1939
Narodil se v Hluboké nad Vltavou. Studoval na vídeňské AVU, v Mnichově u prof. Gysise a v Paříži u prof. Rixense. Francie se stala jeho druhou vlastí a žil tam čtvrt století. Stal se malířem vysoké pařížské společnosti. Navracel se i do Prahy, kde se také věnoval portrétům.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 55 000 Kč.

57461. Motiv z Nantes
Dražba ukončena:01.04.2021 21:17:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč