Rudolf Peithner - Podzimní alej

Olej na kartonu, 33x35 cm. Signováno vlevo dole Rámováno.

o autorovi: 1895, Praha - 1966
Studoval soukromě u malířů Reissnera, Urbana a Hampejse, dále UMPRUM v Praze u profesorů Dítěte, Jakesche a Stibrala. Studoval také na akademii v Římě. Maloval podobizny, zátiší, krajiny i figurální díla. Zabýval se také ilustrátorstvím, tvorbou plakátů a grafikou.

86038. Podzimní alej
Dražba ukončena:06.11.2022 20:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 06.11.2022 20:30:05 7629
1 000 Kč 06.11.2022 18:31:58 10751