Rudolf Peithner - Podvečer u chalup

Olej na plátně, 55x80 cm. Signováno vpravo dole R. Peithner 1959. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895, Praha - 1966
Studoval soukromě u malířů Reissnera, Urbana a Hampejse, dále UMPRUM v Praze u profesorů Dítěte, Jakesche a Stibrala. Studoval také na akademii v Římě. Maloval podobizny, zátiší, krajiny i figurální díla. Zabýval se také ilustrátorstvím, tvorbou plakátů a grafikou.

32299. Podvečer u chalup
Dražba ukončena:29.05.2019 19:09:50
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč