Rudolf Neugebauer - Krojovaná dívka

Olej na plátně, 37x30 cm. Signováno vlevo dole Rud. Neugebauer. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1892-1961
Německý malíř.

117088. Krojovaná dívka
Dražba ukončena:09.06.2024 20:48:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč