Olej na plátně, 95x125 cm, signováno vpravo dole Mikyška R., olištováno.
Pozn.: Pochází z umělecké pozůstalosti Rudolfa Mikyšky.
o autorovi: 1948 – 2012
Grafik, malíř, výtvarník. Studoval na Střední odborné škole výtvarné a Škole bytové tvorby. Věnoval se volné, užité a reklamní grafice, grafickému designu a výstavnictví. Zabýval se též plakátovou tvorbou. Byl členem Asociace užité grafiky.