Rudolf Mikyška - Belvedér

Olej na plátně, 90x116 cm. Signováno vpravo dole Mikyška. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1948 – 2012
Grafik, malíř, výtvarník. Studoval na Střední odborné škole výtvarné a Škole bytové tvorby. Věnoval se volné, užité a reklamní grafice, grafickému designu a výstavnictví. Zabýval se též plakátovou tvorbou. Byl členem Asociace užité grafiky.

66368. Belvedér
Dražba ukončena:26.09.2021 20:26:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 26.09.2021 20:21:14 468
1 000 Kč 13.09.2021 14:49:18 1345