Rudolf Mikyška

66368. Belvedér

popis: Olej na plátně, 90x116 cm. Signováno vpravo dole Mikyška. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 1 dnů, 9 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:25:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 13.09.2021 14:49:18 1345