Rudolf Mikyška - Belvedér

Olej na plátně, 90x116 cm. Signováno vpravo dole Mikyška. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1948 – 2012
Grafik, malíř, výtvarník. Studoval na Střední odborné škole výtvarné a Škole bytové tvorby. Věnoval se volné, užité a reklamní grafice, grafickému designu a výstavnictví. Zabýval se též plakátovou tvorbou. Byl členem Asociace užité grafiky.

62084. Belvedér
Dražba ukončena:25.07.2021 21:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 15.07.2021 7:49:16 4656
1 000 Kč 10.07.2021 10:26:49 5215