Rudolf Budský - Portrét matky Eduarda Viktory

Olej na plátně, 50x39 cm. Signováno vlevo dole R. Budský. Nerámováno.

Pozn.: Eduard Viktora byl významný stavební inženýr a stavitel 1. poloviny 20. století. Je autorem unikátního mostu v Bechyni (Duhový most). Vznik díla kolem roku 1920.

o autorovi: 1887 - 1968
Český malíř, grafik, ilustrátor a iluminátor.

Rudolf Budský
71711. Portrét matky Eduarda Viktory
Dražba ukončena:27.01.2022 20:32:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč