Rosch - Mayský chrám

Olej na plátně, 80x80 cm. Signováno vpravo dole Rosch 2015. Nerámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

120414. Mayský chrám
Dražba ukončena:21.07.2024 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (18.07.2024 22:30:43) 6241
500 Kč 13.07.2024 9:19:25 14305