Litografie, 37x53 cm, signováno vpravo dole R. Franta, rám, pasparta, zaskleno.
o autorovi: 1962
Malíř, fotograf. Studoval na AVU v Praze u B. Dlouhého a A. Veselého. Absolvoval kurz abstraktní malby u P. Kotíka, kurz kaligrafie Yan Qu a studia na Art Institute San Francisco (profesoři Morgan, Hatofsky a Kim Anno).