Roman Alfesti - Muž se džbánem

Olej na dřevě, 17x15 cm, signováno vlevo dole Roman Alfesti, rám.

Pozn.: Malba poškozena prasklinami ve dřevě a pod rámem odřena. Rám přetřený a poškozený.

2253. Muž se džbánem
Dražba ukončena:27.05.2015 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč