Remi - Krajina s jezerem

Olej na plátně, 60x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

108807. Krajina s jezerem
Dražba ukončena:10.01.2024 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč