Raimund Ondráček

60675. U jezera

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Ondráček. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 5 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 800 Kč