Raimund Ondráček - U jezera

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Ondráček. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

60675. U jezera
Dražba ukončena:30.06.2021 19:42:33
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč