Raimund Ondráček

60946. Panorama - VELKÝ FORMÁT

popis: Olej na plátně, 62x107 cm. Signováno vpravo dole Ondráček 43. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 20:53:29

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč