Raimund Ondráček - Oheň

Litografie, 59x76 cm. Signováno vpravo dole Raimund Ondraček 1982. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Dílo pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

60440. Oheň
Dražba ukončena:17.06.2021 19:41:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč