Raimund Ondráček - Konvolut 2 prací

Litografie, 50x72 cm a 50x64 cm. Signovány vpravo dole. Rámováno a zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny. Díla pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1913 - 2011

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 26 000 Kč

61938. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:11.07.2021 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč