R. Teuscher - Tetřev na větvi

Olej na kartonu, 48x70 cm. Signováno vpravo dole R. Teuscher 1935. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

80216. Tetřev na větvi
Dražba ukončena:26.06.2022 20:07:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč