R. Herold - Mnich se sklenicí

Olej na kartonu, 60x50 cm. Signováno vlevo dole R. Herold. Rámováno.

vydraženo top
R. Herold
104532. Mnich se sklenicí
Dražba ukončena:15.10.2023 20:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč