R. Haas - Domy u řeky

Olej na kartonu, 32x37 cm. Signováno vlevo dole R. Haas. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 48 cm

R. Haas
95792. Domy u řeky
Dražba ukončena:28.05.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (28.05.2023 19:54:55) 8548
500 Kč 28.05.2023 10:34:27 12316