Olej na sololitu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Q. Fojtík. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku hotelu Praha
o autorovi: 1926 - 1995
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Sychry a dále na PFUK u prof. Boudy, Lidického a Salzmana. Hojně vystavoval.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.