Quido Fojtík - Žhavé léto

Olej na sololitu, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Q. Fojtík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku hotelu Praha

o autorovi: 1926 - 1995
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Sychry a dále na PFUK u prof. Boudy, Lidického a Salzmana. Hojně vystavoval.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

38322. Žhavé léto
Dražba ukončena:28.11.2019 22:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 600 Kč