Quido Fojtík - U řeky

Olej na sololitu, 70x100 cm, signováno vpravo dole Q. Fojtík, nerámováno.

6223. U řeky
Dražba ukončena:27.10.2016 21:00:10
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč