Přemysl Gráf - Ryby

Olej na plátně, 70x90 cm. Signováno vpravo dole P. Gráf 2022. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: Výtvarník z jižních Čech, maluje ve stylu surrealismu, používá fantasijní náměty. Jeho výtvarnými technikami jsou olejomalba, kresba fixou, suchý pastel, akvarel, modeluje figurky. Je členem Prácheňské umělecké besedy, vystavuje samostatně i na kolektivních výstavách.

92557. Ryby
Dražba ukončena:12.04.2023 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč