Přemysl  Pitřík - Stromy

Olej na kartonu, 39x49 cm. Signováno vlevo dole Přemysl Pitřík. Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1959
Malíř. Studoval SUPŠ v Brně u prof. Coufala a na AVU v Praze u profesorů Jiroudka a Karmazína. Zabývá se figurální kompozicí, krajinomalbou i zátiším, ve své tvorbě užívá netradiční expresivní vyjádření. Je členem SVU Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků.

29798. Stromy
Dražba ukončena:28.03.2019 19:37:58
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč