Přemysl  Pitřík - Červená abstrakce

Olej na plátně, 94x120 cm. Signováno vpravo dole Přemysl Pitřík. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1959
Malíř. Studoval SUPŠ v Brně u prof. Coufala a na AVU v Praze u profesorů Jiroudka a Karmazína. Zabývá se figurální kompozicí, krajinomalbou i zátiším, ve své tvorbě užívá netradiční expresivní vyjádření. Je členem SVU Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků.

vydraženo velký formát doporučujeme
73220. Červená abstrakce
Dražba ukončena:13.02.2022 20:20:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč