Přemysl  Pitřík - Abstraktní kompozice

Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Přemysl Pitřík 92. Olištováno.

Stav: Jedna lišta chybí.

o autorovi: 1959
Malíř. Studoval SUPŠ v Brně u prof. Coufala a na AVU v Praze u profesorů Jiroudka a Karmazína. Zabývá se figurální kompozicí, krajinomalbou i zátiším, ve své tvorbě užívá netradiční expresivní vyjádření. Je členem SVU Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků.

60992. Abstraktní kompozice
Dražba ukončena:01.07.2021 21:01:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč