Přemysl Pitřík

60992. Abstraktní kompozice

popis: Olej na plátně, 70x70 cm. Signováno vpravo dole Přemysl Pitřík 92. Olištováno.

Pozn.: Jedna lišta chybí.

dražba ukončena: 01.07.2021 21:01:21

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 200 Kč