Přemysl  Pitřík - Abstrakce

Olej na plátně, 81x86 cm, signováno vpravo dole Přemysl Pitřík 82, nerámováno.

1959, Brno
Žák SUPŠ v Brně (1974-1979; prof. J. Coufal). Poté studia na AVU (1978-1984; prof. F. Jiroudek, J. Karmazín). Prosazuje netradiční pojetí malby s expresivním vyjádřením. Zabývá se figurální tvorbou, krajinomalbou i zátiším.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4063. Abstrakce
Dražba ukončena:30.03.2016 21:27:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč