pravděpodobně střední Evropa konec 19. stol.

23141. Samovar

popis: Mosaz, výška 35 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 22:27:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 14.10.2018 18:43:55 2957
500 Kč 09.10.2018 23:20:48 2467