pravděpodobně střední Evropa 18. století - Svatá rodina - Madonna lactans

Olej na plátně, 66x47 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 66 cm

121562. Svatá rodina - Madonna lactans
Dražba ukončena:18.08.2024 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč