pravděpodobně Španělsko počátek 20. století - Tanečnice

Nejdelší strana: 38 cm

Kombinovaná technika-malba na bavlně, ručně vyšívané. 26x24 cm.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

pravděpodobně Španělsko počátek 20. století
117691. Tanečnice
Dražba ukončena:16.06.2024 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 16.06.2024 16:25:39 11023