podle R. Santi - Sixtinská Madona

Olej na plátně, 100x73. Signováno vpravo dole R. Flunert. Přelom 19. a 20. stol. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

podle R. Santi
64098. Sixtinská Madona
Dražba ukončena:08.09.2021 20:45:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč