Nejdelší strana: 40 cm
Kniha, 40x30 cm. 46 (ze 49) celostránkových vyobrazení na kartonu, 14 vyobrazení v textu. Zlatá ořízka. Celoplátěná nakladatelská vazba, zdobená, zlacená. Vydal Verlag von Franz Bondy, Leipzig, Wien.
Pozn.: Mírně poškozeno. Dvě vyobrazení na kartonu uvolněna z vazby.