S.G. Maran - Pivoňky ve váze

Olej na plátně, 118x100 cm. Signováno vpravo dole S.G. Maran. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1886 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 7 500 Kč

83701. Pivoňky ve váze
Dražba ukončena:28.09.2022 20:10:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč