Piece you can´t miss - Počkej, odložím si

Kombinovaná technika-akryl, štukový reliéf, 42x33 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1985

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

91549. Počkej, odložím si
Dražba ukončena:30.03.2023 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč