Petr Zubalík - Mystická tvář

Olej na sololitu, 110x145 cm. Signováno Zubalík 77. Rámováno.

Nejdelší strana: 145 cm

o autorovi: 1943 – 2011
Zlínský malíř, muzikant, poeta

vydraženo velký formát
116700. Mystická tvář
Dražba ukončena:02.06.2024 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 02.06.2024 21:11:23 14561
500 Kč 25.05.2024 19:20:12 1610