Petr Straník - Veronika I

Olej na plátně, 60x100 cm. . Rámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1987

92593. Veronika I
Dražba ukončena:12.04.2023 20:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč