Petr Straník - Opálená

Olej na desce, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Straník. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

83727. Opálená
Dražba ukončena:28.09.2022 20:50:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč