Petr Straník - Ležící akt

Olej na desce, 19x28 cm. Signováno vlevo dole St.19 Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

71532. Ležící akt
Zbývá:9 dnů, 10 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:33:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 300 Kč