Petr Straník - Ležící akt

Olej na desce, 19x28 cm. Signováno vlevo dole St.19 Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

71532. Ležící akt
Dražba ukončena:26.01.2022 20:36:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč