Petr Straník - Konektivita

Olej na kartonu, 26x48 cm. Signováno vpravo dole Straník 18. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

79058. Konektivita
Dražba ukončena:30.06.2022 21:01:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč