Petr Straník - Hugo

Olej na sololitu, 15x23 cm. Signováno vpravo dole Straník 21. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

87970. Hugo
Dražba ukončena:15.12.2022 23:16:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 15.12.2022 23:13:48 11249