Petr Straník - Denisa

Olej na plátně fixováném na kartonu, 20x17 cm. Signováno vlevo dole Straník 21. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

90558. Denisa
Dražba ukončena:26.02.2023 21:52:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč