Petr Straník - Anna

Olej na plátně, podlepeno deskou, 17x12 cm. Signováno vlevo dole. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1987

71530. Anna
Zbývá:9 dnů, 8 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč