Petr Ptáček - Soubor 5-ti litografií: Motorismus

Od 7x11 cm po 14x20 cm. Signovány Petr Ptáček. Rámy, pasparty, sklo.

o autorovi: 1965
Kreslíř, malíř, grafik. Studoval střední školu nevýtvarného oboru. Pracoval jako odborný asistent v grafických dílnách AVU Praha. Maluje akrylem a olejem, v grafice využívá převážně techniku litografie. Je spolupracovníkem oddělení známkové tvorby České pošty, ilustruje knihy. Hlavním námětem jeho kreseb jsou stroje a dopravní prostředky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč

31794. Soubor 5-ti litografií: Motorismus
Dražba ukončena:16.05.2019 18:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč